“Івано-Франківськ – еко-інноваційне місто” очима молоді з інших країн

ПЕЕК та всесвітня молодіжна організація AIESEC наприкінці літа приймали гостей з Китаю, Тайланду, Туреччини, Єгипту та Ірану. Іноземні активісти ознайомили з громадськими рухами та організаціями в їхніх країнах в сфері екології та отримали завдання дослідити Івано-Франківськ в контексті “Івано-Франківськ – еко-інноваційне місто” і представити своє бачення місцевим жителям.

Мета проекту – вказати на переваги та недоліки Івано-Франківська очима іноземних туристів. Часто мешканці міст, звиклі до щоденного вигляду свого міста, не звертають уваги на ті речі, які можуть сильно вразити іноземця. Це стосується як позитивних так і негативних деталей, над якими потрібно працювати для покращення життя в місті.

Отож, протягом тижня, айзеківці підготували резюме свого дослідження і представили аудиторії міста. Для прикладу, серед недоліків, які варто б покращити: погані дороги, сміття, павутиння ліній електромережі, старі авто, а з переваг: багато зелені, гарні парки та озеро, усміхнені люди, велоінфраструктура..та ін. До речі, деякі з плюсів Івано-Франківська вразили нас не манше ніж мінуси)) Зокрема, “в ІФ чисте голубе небо” – гості з Китаю…ось так)

Фотозвіт: