Курс семінарів “Енергоефективність Вашого будинку від А до Я”

За підтримки ґрантової програми Urban Space 100 ПЕЕК реалізував інформаційно-освітній проект “Енергоефективність Вашого будинку від А до Я” для жителів м.Івано-Франківськ.

Під енергоефективністю часто розуміють економію енергоносіїв та витрат на них, хоча насправді це про ефективне використання енергії, або точніше зменшення втрат енергії через неякісне обладнання, недосконалу мережу передачі та інфраструктуру загалом. Отож, зробити дім енергоефективним передбачає застосування ряду заходів для усунення втрат енергії (теплової чи електричної). В комплексі з додатковими альтернативними джерелами енергії такий дім трансформується в затишну оселю зі своїм мікрокліматом та практично незалежну від зовнішніх енергоносіїв та тарифів на них.

В інтернеті надзвичайно багато інформації на дану тему, але вся вона неструктурована та несистематизована, тому на пошук оптимального рішення потрібно багато часу і, хоча б, базові знання, щоб не загубитись в цьому інформаційному морі. Проект «Енергоефективність Вашого дому від А до Я» – це курс взаємодоповнюючих семінарів, які провели представники організацій-учасників Прикарпатського еко-енергетичного кластеру – експерти в даній галузі для жителів м.Івано-Франківська. Всі семінари скомпоновано в один відео-курс, а основне зібрано в покроковому посібнику «Енергоефективність Вашого будинку від А до Я».

Покроковий порадник “Енергоефективність Вашого будинку від А до Я”

Дякуємо Urban Space 100 за сприяння, а також компаніям-учасникам кластеру Еко Енергія Центр, Сахара, СТЕМ, Енергія сонця, УкрГазБанк, Віталію Циху (доцент кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики, ІФТУНГ) та Миколі Яциновичу за матеріали семінарів, також науковому містечку “Нова енергія” та всім хто допомагав у реалізації проекту.

Відео-курс: