Фестиваль Енергоефективних Рішень в рамках міжнародного форуму “Енергія змін 2017”

Прикарпатський еко-енергетичний кластер 8 жовтня 2017 року провів Фестиваль Енергоефективних Рішень на площі Ринок біляміської ратуші. Фестиваль відбувся в рамках еко-форуму Енергія Змін 2017/ Power Shift 2017 (6-8 жовтня) – це вже 6-й міжнародний форум, що об’єднує активістів та представників громадських організацій для обміну знаннями і досвідом, які необхідні для вирішення проблеми зміни клімату.
З 6 по 8 жовтня в Івано-Франківськ приїхали активісти з України, Білорусії, Грузії, Киргизстану, Росії, Індонезії, США та ін., які цікавляться:
● екологією, змінами клімату та зеленою енергетикою;
● сталим транспортом
● урбаністикою та архітектурою;
● соціологією та екологічною освітою,
● інноваційними рішеннями для сталого розвитку та розвитком спільнот.

Основна мета Фестивалю Енергоефективних Рішень – це привернути увагу мешканців міст до проблеми зміни клімату та показати яким чином працюють енергоефективні технології, що доступні на території Івано-Франківська.

Загальна концепція заходу складалася з 4 частин:

● Презентація енергоефективних рішень від учасників Прикарпатського еко-енергетичного кластеру (ЕКО Енергія Центр, Енергія Сонця, СТЕМ, LBiotech, Вольт, дослідницька лабораторія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, конструкторське бюро по будівництву пасивних будинків PASSIVEHOUSE Atelier) та інші.
● Інтерактив з мешканцями міста через інформаційний квест від учасників кластеру.
● Розробка анкети учасниками форуму Енергії Змін разом із експертами дослідницького центру CEDOS та опитування мешканців міста. Анкетування на тему “обізнаність мешканців про проблему та прояви зміни клімату в Івано-Франківську”. Учасники форуму 65+ людей взаємодіяли із місцевою громадою через анкетування на тему “обізнаність мешканців про проблему та прояви зміни клімату в Івано-Франківську”, результати опитування будуть проаналізовані та відображені у відео-роботі.
● Зйомка відео про фестиваль та флешмоб в соціальних мережах із поширенням відео-ролику, що розкриває проблематику міста Івано-Франківська, викликану зміною клімату та варіанти вирішення проблеми.